אודות

CLAY

מתחם חדש לאירועי בוטיק השוכן בפתח תקווה ומציב סטנדרט חדש למי שמחפש מקום ייחודי חדשני ואינטימי בכדי ליצור יחד אתכם את השמחה והאירוע בצורה מקורית חדשנית ובלתי נשכחת .

המתחם המורכב מאולם קבלת פנים נפרד ואולם מרכזי המכיל עד כ- 400 מוזמנים .

CLAY – בתרגום פשוט הינו חֵמָר – וכך בעצם אתם ואנחנו יוצרים יחד את האירוע כפי שרציתם חלמתם ודמיינתם פשוטו כמשמעו "כחומר ביד היוצר ".

צוות אולם קליי אירועים ובעליו מגיעים עם ניסיון רב בתחום הפקות האירועים גדולים כקטנים ומבינים את השינויים בטעמים וברצונות של כל לקוח ולקוח ולכן תפיסת עולמנו הינה גמישה יצירתית אינה מקובעת למסגרות סטנדרטיות – מתוך ראיה שאתם ואנחנו יחד ניצור את החלום והשמחה שאותו תכננתן ודמיינתם.

התכנון המוקפד והמקצועי יחד עם מתקנים חדשים יעניק לכם ולאורחים  חוויה בלתי נשכחת שתתחיל משלב ההתעניינות הראשוני ועד לסיומו של אירוע ייחודי שלכם ובשבילכם.

צוות האולם החל מבעליו, אנשי המכירות ,מנהל האירועים והשף עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך – יקשיבו, ילמדו ויבנו יחד אתכםאירוע מושלם בדיוק כמו שתמיד חלמתם.

באולם מערכת תאורה והגברה מהחדישות והמתקדמות בעולם אך גולת הכותרת הינה מערכות הקרנה וקירות היקפיים רב ממדיםמערכתMapping  ייחודית) היוצרים יחד חוויה ייחודית בלתי נשכחת באולם ולאורחיו  שתאתגר את החושים והדמיון כל פעם מחדש, מערכת זאת מיוחדת במינה ורק במעט מאוד מקומות בארץ ובעולם ניתן למצוא אותה.

נשמח שתתקשרו או תגיעו לפגישה קצרה.

תודה – צוות Clay אירועים

צרו איתנו קשר

CLAY יוצרים יחד אתכם את השמחה הבאה שלכם.
חייגו עכשיו או השאירו פרטים לקביעת פגישה:

03-8010080

כתובת: אלכסנדר ינאי 13, פתח תקווה.

דילוג לתוכן